CIEPŁE NOCE

kończą się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Zobacz dokładnie co czeka Cię na polu namiotowym Żabia Łąka

I sprawdź co otrzymasz „w cenie” – a jest tego sporo!!

Dołącz do osób, które wypoczywają na luksusowym polu namiotowym

Zadzwoń i zarezerwuj, aby mieć gwarancję miejsca dla siebie jak już przybędziecie na miejsce

Zapraszamy Cię do obejrzenia Pola Namiotowego Żabia Łąka z lotu ptaka. Film zrobiliśmy przed sezonem 2023, w połowie kwietnia. Miłego oglądania

Będziecie wygodnie odpoczywać, opalając się, czytając książkę, relaksując się. W tym miejscu łatwo zwodować lub wyciągnąć z wody kajaki

Jeśli zdecydujecie się na spływ kajakowy – swobodnie wsiądziecie i wysiądziecie z kajaków. Jak zechcecie skoczyć do wody – również będzie to dodatkowy atut pobytu.

Przyjedź na weekend

i odpocznij jakbyś spędził cały tydzień!!

Sen to jeden z 6 najważniejszych czynników wypoczynku, dlatego tuż przed sezonem pole zostało wyrównane i zasiana została nowa trawa. Nie ma możliwości, abyście rano obudzili się w kałuży wody z przelotnego, nocnego deszczu.

Ściana drzew zlokalizowana się po wschodnio-południowej stronie pola, tak, aby z samego rana od wschodu słońca na namioty padał cień. Skwar Was nie obudzi. Utrzymuje się przyjemny pas zacienienia do około godziny 17:00, więc drzemka w środku dnia w nieprzegrzanym namiocie również doda uroku wypoczynkowi. Po godzinie 17-nastej słońce już w cale nie jest tak wysoko i nie pali. Komfort gwarantowany.

Regeneracja to czas

spędzony z naturą

Pływają w niej piękne ryby, rzeka jest na prawdę czysta. Miejsca obok pomostu i plaży nie mają zarośli, można swobodnie wchodzić do wody i cieszyć się kąpielą w rzece. Po kąpieli ogrzejecie się pod #CIEPŁYPRYSZNIC

Mamy dla Was dobrą informację.

Od lat współpracujemy z Pawłem i jego firmą.

Paweł jest słownym profesjonalistą. Jeszcze nie zdarzyło się, że „wystawił” klientów. Ba – wręcz przeciwnie – zawsze jest o czasie, ma fajny sprzęt. 

Jeśli chcecie popłynąć z górnej części rzeki na bardzo łatwy odcinek – przyjedzie po Was na nasze pole i zawiezie w górę rzeki, gdzie przygotuje kajaki.

Jak chcecie mocniejszą przygodę, w dół rzeki, z pokonywaniem lekkich przeszkód w postaci zalegających drzew – Paweł przywozi kajaki do nas na pole namiotowe, skąd ruszacie na przygodę.

Jak skończycie, odbierze Was gdzie dopłyniecie i przywiezie na Pole Namiotowe. Może już będzie paliło się ognisko. Żyć! Nie umierać.

#SpływyKajakowe

To jest to!

Jedziemy na spływ!

Zostajecie na noc? To świetnie się składa, bo wtedy dostaniecie od nas nie tylko przygotowane miejsce na ognisko, z ławeczkami, rusztem i kijkami do pieczenia kiełbasy, ale i również drewno na opał. To wszystko w cenie – nie musicie się o to martwić. Wiemy, ze na innych polach trzeba zrobić spacer do lasu lub pojechać do sklepu. U nas wystarczy się o to schylić i dorzucić do ognia.

 

#WCENIE

Jest ich kilka i na pewno znajdziecie miejsce dla siebie. Ustawione są w taki sposób, że większość gości ma „swoją” ławę obok swojego namiotu.

Gdyby warunki pogodowe na chwilę się pogorszyły lub chcielibyście odpocząć chwilę od słońca, specjalna wiata Wam to umożliwi. Boki wysłane są pnącą roślinnością, więc we wnętrzu jest przyjemna temperaturę i nie wieje wiatr.

Ognisko i przyjaciele

to świat, którego potrzebuję

Jedną z najbardziej irytujących sytuacji jest brak prądu, a jeszcze bardziej rozładowany smartfon. Elektryczność macie w cenie, dzięki czemu nie będziecie się ograniczać w przypadku potrzeby naładowania urządzeń elektrycznych, aby podzielić się ze znajomymi zdjęciami z fajnego wypoczynku. Prądu starczy też na podpięcie bardziej wymagających urządzeń, w tym i kampera*.

Zanim zaplanujesz podłączenie, sprawdź proszę w naszym Regulaminie ograniczenia stawiane przez Prawo, wymogi Ustaw i Rozporządzeń oraz Wymagania Ochrony Przeciwpożarowej. Sprowadzają się one do tego, że podłączenie kampera musi odbywać się za pomocą jednego bezpośredniego kabla, obowiązuje całkowity zakaz doprowadzania elektryczności do namiotów (można korzystać przy punktach przyłączeniowych) oraz lodówki turystyczne/samochodowe można „na stałe” podłączać tylko w altanie numer 1 (z murowaną ścianą i zlewem).

# ciepły prysznic
# czysta toaleta
# kajaki

To miejsce szczególne. Piękna toaleta z ciepłą wodą, przede wszystkim #CZYSTATOALETA. Jest skanalizowana, ładnie w niej pachnie, posprzątana, z koszem na śmieci, zamykana z małym okienkiem dzięki czemu nie będziecie się krępowali i czuli jak u siebie w domu.

#CIEPŁYPRYSZNIC to rzadkość na polach namiotowych. Przepływowy podgrzewacz gwarantuje ciągły dostęp ciepłej wody, bez ryzyka, że w bojlerze zabraknie dla kogoś ciepłej, lub strumień wody będzie kapał jak krew z nosa…

Kawa i herbata W CENIE

W cenie pobytu macie możliwość zrobienia sobie herbaty i kawę w kawiarce De’Longhi. Korzystajcie ile chcecie.

 

Luksus to gorąca, porządnie zaparzona kawa z samego rana.

 

#WCENIE

Cisza nocna obowiązuje od godziny 23:00 do 7:00 rano dnia następnego, co oznacza:

– wyłączenie jakichkolwiek urządzeń emitujących dźwięki,

– komunikację międzyludzką tylko i wyłącznie szeptem.

Zgodnie z regulaminem, ale przede wszystkim z poszanowaniem wypoczynku drugiej osoby, w szczególności dzieci i ich luksusowego wypoczynku, Gospodarze dbają o całkowitą ciszę i dobry, mocny sen w nocy.

Nie tolerujemy braku możliwości mocnego i twardego snu w nocy i osobom mającym odmienne zdanie – stanowczo dziękujemy i polecamy inne pola namiotowe. 

#CiszaNocna

Opłata tylko od osoby

cennik zawiera tylko 5 pozycji*. Chcemy, abyście nie zajmowali sobie głowy – jak to jest u naszej konkurencji – dopłatami za namiot 3 osobowy, a jak jest 4 osobowy to więcej, za samochód, skorzystanie z ciepłego prysznica, za przyczepę ,naładowanie telefonu itp. dlatego jest jedna stawka 40 zł od osoby za pobyt z noclegiem, dzieci w wieku od 3 lat do 12 lat mają 50% zniżki, maluchy do lat 3 – gratis, a w przypadku pobytu bez noclegu zniżkę otrzymują również dorośli. Wszystko o czym przeczytaliście powyżej – macie w cenie

 

✅ 40 zł / dzień – osoba dorosła (od dwunastego roku życia) z noclegiem, z kawą, herbatą, ciepłym prysznicem i drewnem na ognisko „w cenie”

✅ 20 zł / dzień – osoba w wieku od 3 do 12 lat z noclegiem

✅ 20 zł / dzień – każda osoba zatrzymująca się na dzień, przerwę, korzystająca z infrastruktury pola namiotowego

✅ 40 zł / dzień – podpięcie karawaningu (Kamper, przyczepa) do zasilania elektrycznego 

✅ 20 zł / dzień – podpięcie lodówki turystycznej / lodówki samochodowej do zasilania elektrycznego 

dzieci do lat 3 korzystają bez opłat

Płatność gotówką, doba pobytowa zaczyna się i kończy o godzinie 11:00, przedłużenie zgodnie z cennikiem pobytu bez noclegu

* – podpięcie kampera, busa, lodówki turystycznej lub samochodowej tylko zgodnie z opisem zawartym w regulaminie, nie ma możliwości zasilania namiotów

* – ładowanie samochodu elektrycznego – wg indywidualnej wyceny Gospodarza Pola 

Zwierzęta – ze względu na wymóg sanitarny i konieczność trzymania psiaków cały czas na smyczy – prosimy pozostawić w domu lub u znajomych. Nie mamy sumienia tak ich męczyć.

Nie czekaj aż

zapełni się bez Ciebie 💕

Znajdziesz nas tutaj

Drawsko Pomorskie

ul. Łąkowa 37A

78-500

lub po prostu skorzystaj z pinezki Google Maps

Zabia Laka

DO MIŁEOGO ZOBACZENIA!!